BiFF gra "Ano" - trzeci Koncert z koksem

5 sierpnia o g. 21 zapraszamy na kolejny z cyklu Koncertów z koksem - na scenie Teatru na Wyspie w warszawskich Łazienkach wystąpi zespół BiFF.

 

BiFF to jeden z najciekawszych polskich zespołów muzycznych powstałych w ostatnim czasie, stworzony przez Anię Brachaczek i Hrabiego Fochmanna, znanych z grupy Pogodno, a wspieranych przez „najlepszą sekcję rytmiczną w kraju”, czyli Jarka Kozłowskiego (Mitch & Mitch) i Michaela Pfeiffa (Pogodno). Oniryczny wokal Ani i słodkie melodie w połączeniu z ironicznymi tekstami i rock’n’rollową energią tworzą coś, co sam zespół nazywa onirycznym punkiem.

„Ano” – pierwsza płyta zespołu – ukazała się we wrześniu 2009. Producentem albumu jest Marcin Bors, znany m.in. z realizacji ostatnich dwóch solowych albumów Nosowskiej. Muzykę i słowa tworzy Ania wraz z Fochmannem, który skomponował m.in. takie przeboje, jak „Orkiestra” zespołu Pogodno. Jeden z tekstów, do piosenki „Adela”, napisała Dorota Masłowska.

„Ano skrzy się pomysłami z najróżniejszych stylistycznych bajek – od indie rocka przez avant pop aż po przebojowy mainstream. Tych kilkanaście piosenek nie tylko imponuje lekkością, barwnymi aranżacjami i świetnymi melodiami zadziornie wyśpiewywanymi przez Brachaczek, ale też zaskakuje przewrotnym poczuciem humoru”.
Robert Sankowski, „Gazeta Wyborcza”

Skład zespołu:
Ania Brachaczek (ex-Pogodno, ex-Los Trabantos, ex-Vietnam Vet Taxi Ride) – wokal, klawisze
Hrabia Fochmann (ex-Pogodno) – wokal, gitara
Jarek Kozłowski (Mitch & Mitch ) – wokal, perkusja
Michael Pfeiff (Pogodno) – wokal, gitara basowa
Piotr Bojkot Drążkiewicz – klawisze, wokal
więcej informacji: http://www.myspace.com/brachaczekifochmann  

Bilety:
25 zł do nabycia na eBilet.pl, w salonach Empik i na miejscu na godzinę przed koncertem
Partner: Łazienki Królewskie
2101 wizyt na stronie!