Renata Przemyk – Entree!

10 września 2011 r. (sobota) - godz. 20.00

Renata Przemyk nie jest tuzinkową wokalistką, co nawet w zestawie innych nietuzinkowych widać i słychać.      
Styl śpiewania, wielki głos, osobowość, niepodległość wobec obowiązujących tendencji, ustawiają ją w centrum sceny polskiej, aczkolwiek paradoksalnie, trochę obok głównych świateł. Od czasu kiedy tańczyła na stole, przemieniała się już wielokrotnie. Zawsze z dobrym skutkiem, niby motyl, który był też piękną gąsieniczką. 
Kolejne lata, a ma ich za sobą na estradzie dwadzieścia dwa, punktowała kolejnymi płytami – m.inn „ Mało zdolną szansonistką" (1992), albumem "Tylko kobieta" (1994), "Andergrant" (1996), "Hormon" (1999), "Blizna" (2001), "Balladyna" (2002) z muzyką do spektaklu w reżyserii Jana Machulskiego.
Wśród ogłoszonych w lutym 2010 zwycięzców drugiej edycji PAM LONDON AWARDS Renata otrzymała 3 nagrody- została uznana Najlepszą Polską Wokalistką, nagrody przypadły jej także za Piosenkę Roku oraz Najlepszy Album Roku w kategorii Alternative. Singiel z najnowszej płyty – piosenka „Odjazd” zdobył pierwsze miejsce na Liście Przebojów radiowej „Trójki”.
Ponadto skomponowała muzykę do spektaklu "Szyc" Hanoha Lewina, którego premiera odbyła się w czerwcu 2010 roku. Nieźle!
Renata P. jest artystką intrygującą, a to jest lepiej niż uzdolnioną. Tak jak, interesująca kobieta jest kimś więcej, niż tylko ładna.  Jesteśmy w roku 2011. Posłuchajmy co ma nam do powiedzenia dzisiaj.

Bilety do nabycia na Eventim lub eBilet9598 wizyt na stronie!